رویا داشته باش

1.توی بکی از کانالها بچه های پزشکی دارن سر سهمیه ها بحث میکنن (این موضوع از زمانی که من کنکور دادم وجود داشت اما اخیرا سهمیه های خاصی در امتحان دستیاری لحاظ شده و همه رو نگران کرده و بحث ها داغ تر شده )، اون زمان که کنکور دادم رتبه ام در حدی بود که رشته ای که میخواستم و جایی که میخواستم رو قبول شدم و تو دردسر نیفتادم ،اصلا هم برام مهم نبود بقیه چه بلایی به سرشون اومد ... الان که در شرف امتحان رزیدنتی هستم باز هم این موضوع برام اهمیتی نداره !نه ازین بابت که اینبار هم قراره رتبه ی خوبی بیارم و بدون نیاز به هیچ منتی هر رشته ای که خواستم قبول شم ،نه! اینبار وضع فرق میکنه !اینبار هیچ انگیزه و انرژی برای جنگیدن نیست ... حتی شک دارم در امتحان رزیدنتی شرکت میکنم ... دلم میخواست برم بهشون بگم این همه بحث برای چیه ؟ درسته که این قوانین مزخرف روز به روز داره بیشتر میشه و چیزی به اسم عدالت تو این سرزمین وجود نداره ،اما "انگیزه" که باشه تو قطعا به اون چیزی که بخوای میرسی ! کافیه زنده باشی و بجنگی ! بقیه ی این حرف ها رو رها کن ...انرژیت رو هدر نده !من و تو قدرت تغییر نداریم !ما فقط باید رویای خودمون رو پیدا کنیم و براش بجنگیم !هیچ چیز هم نمیتونه مانع کسی بشه که "رویا" داره ! رویا داشته باش! 

2. جایی نوشته بود "آدم هایی که شب ها تا دیروقت بیدار هستند چیزهای بیشتری از زندگی میخوان "، من همچین آدمی بودم ! دنیایی داشتم برای خودم ... شب زنده داری به تمام معنا ... اما حالا چند وقتی هست که وقتی عقربه ها عدد 9 رو رد میکنند چشم هام به زور باز نگه داشته میشن ! فقط و فقط خواب رو میخوام ... هیچ چیزی جز خواب ...

3.نوشته ی پست قبل ... حالی که این روزها دارم تجربه میکنم ... داره داغونم میکنه ... 

4. میدونم که این روزها از در و دیوار اینجا انرژی منفی میچکه و اذیت کننده ست ، ممنون میشم نخونید تا اذیت نشید و ممنون تر میشم که در کامنت ها سوال نپرسید !

+ مورد یک رو واضح کنم : من هیچ سهمیه ای نداشتم و ندارم !

About me
طراح قالب : عرفـــ ـــان قدرت گرفته از بلاگ بیان